Lehký krém pro každodenní použití pro pleť s nejednotným barevným tónem Speciálně vyvinutá PIGMENT CONTROL FORMULA obsahuje peptidy rybího kolagenu v liposomech, bakuchiol, stabilní formu vitamínu C a kyselinu kojovou.

Anti Spot Face Cream při pravidelném používání odstraňuje pigmentové skvrny různého původu: hormonální, po akné, způsobené sluncem či spojené s věkem..

PIGMENT CONTROL FORMULA

Formulace využívá synergie složek se specifickým účinkem zaměřeným na kontrolu nadměrné nebo nerovnoměrné pigmentace kůže:

  • kyselina kojová
  • vitamín C
  • bakuchiol

Tři látky uznávané v kosmetologii a dermatologii jako mimořádně účinné při zesvětlování pigmentových skvrn, které sjednocují barevný tón pleti a inhibují nadměrnou pigmentaci.

Jejich formy zaručují prodlouženou trvanlivost a stabilitu pro nejlepší a prodloužený účinek. Koncentrace jsou vhodně zvoleny pro účinnou a bezpečnou domácí kúru a pokračující péči o pleť po profesionálním ošetření v salonu Larens Professional Anti Spot Treatment.

Pevná pleť Kosmetika Hegrová

Každodenní péče o pleť s nejednotným barevným tónem

Kromě složek zacílených na problém nerovnoměrné pigmentace obsahuje přípravek také kompozici složek s hydratačním, revitalizačním a zklidňujícím účinkem. Díky tomu pokožka nejenže získá jednotný tón, ale je také hladká, pružná a zpevněná.

Doplňková péče po ošetření Anti Spot Treatment

Krém Anti Spot Face Cream je dokonalou podporou po ošetření v salonu. Taková synergie je ideálním řešením v případe pleti, pro kterou pigmentové skvrny představují větší výzvu.