Just přichází z přírody

Odborné kosmetické poradentství

Prokazatelné účinky produktů v oblasti kosmetiky a v přírodním léčitelství se opírají o dlouhodobé zkušenosti  švýcarské firmy JUST na poli využití rostlin a společnosti NAHRIN v oblasti zdravé výživy. Použité rostlinné extrakty vytvářejí kompozice, které umocňují přírodní síly. Pokud chcete poradit v konkrétní případě můžete si domluvit osobní konzultaci.

Just přihází z přírody

Aroma

Éterické oleje JUST jsou čisté bez příměsí. Skrývají v sobě životní energii rostlin, která obnovuje harmonii těla i duše. Mají skutečně velkou možnost využití v každodenním životě.

Just přihází z přírody

Péče o tělo

Bylinné krémy a gely. Smícháním éterických olejů s extrakty z bylin a olejů vznikne krém či gel, který cíleně působí na náš organizmus. Používáme tak aromaterapii skrze největší lidský orgán – pokožku.

Just přihází z přírody

Krása

Produktová řada Vital JUST zohledňuje individuální potřeby pleti. Poskytuje silné zklidnění, antioxidační, hydratační a anti-aging účinky. Základem produktů je „alpský hydratační komplex“

Just přihází z přírody

Péče o oči, nohy, ústní hygiena, deo

Bylinné směsi a éterické oleje skvěle sladěné pro konkrétní potřeby v péči o oči, ústní hygienu, nohy a v neposlední řadě deodoranty se svěží vůni.

Just přihází z přírody

Hydroterapie

Povzbuzuje přirozené obranné mechanismy v našem těle a napomáhá k vyplavení toxinů a dalších škodlivých látek. Napomáhá k prokrvení celého organizmu. Zvýšení celkového účinku je opět pomocí bylin.

Just přihází z přírody

Doplňky stravy

Velký výběr doplňků stravy pro rovnováhu v těle, detoxikaci, únavu, oslabení, trávení, pohybový aparát, pokožku, zlepšení výživy, regeneraci, koncentraci. Vhodné pro všechny věkové kategorie.

Just přihází z přírody

Kuchyńská řada nahrin

Směsi koření a bylinek pro kuchyni, které obohatí Vaše recepty. Osvěžující nápoje pro každou příležitost. Fit nápoje pro péči o organizmus. Multivitaminové ovocné sirupy a sirupy s bylinnými extrakty.

VÝHRADNÍ ZPŮSOB DISTRIBUCE PRODUKTŮ JUST A NAHRIN JE FORMOU OSOBNÍHO KONTAKTU SE ZÁKAZNÍKEM PROSTŘEDNICTVÍM ODBORNÉHO PORADCE TAK ABY BYLA ZAJIŠTĚNA DLOUHODOBÁ
SPOKOJENOST ZÁKAZNÍKA.

Veškeré informace k produktům značky Just Nahrin naleznete na stránce www.justnahrin.cz. V případě zájmu o konzultaci se na nás neváhejte obrátit.