KRÁSNÁ PLEŤ = profesionální ošetření v salonu + kvalitní domácí péče! To vše podpořeno i péčí o vlastní tělo, kterého vizitkou je právě náš obličej.

Pečujte o kondici svých jater a žlučníku a využijte k tomu třeba přírodních produktů firmy JUST/NAHRIN.

Sledujte novinky na  www.justnahrin.cz a kontaktujte mě v případě zájmu o objednání.

Inspirujte se  našimi tipy 10 skvělými tipy pro krásu Vašeho obličeje, díky kterým získáte zářivý vzhled, po kterém jste vždy toužily.

1. Pravidelné odličování

Než se uložíte k spánku, vždy se odličte. Pleť potřebuje přes noc dýchat. A tomu make-up brání, protože jeho ponechání přes noc ucpává póry, což může způsobit vznik skvrn nebo černých teček. Pokud nemáte odličovač, stačí dát trochu olivového oleje na vatový tampon a jemně ho vmasírovat do obličeje, abyste se zbavili make-upu a nečistot.

2. Slunce a pleť

Používejte opalovací krém s ochranným faktorem SPF alespoň 15, který blokuje UVA i UVB záření. Vzhledem k tomu, že celoživotní pobyt na slunci může způsobit vrásky, stařecké skvrny a další kožní problémy, musíte svou pleť před sluncem chránit. Ujistěte se, že na etiketě je uvedeno „nekomedogenní“ nebo „neaknegenní“, aby přípravek neměl tendenci blokovat póry.  

3. Jste to, co jíte

 Zaznamenávejte si, co si dáváte na talíř. Jezte čerstvé ovoce, zeleninu, dostatek bílkovin a vitamínů. Strava bohatá na vitamin C a s nízkým obsahem tuků a cukru podporuje zářivou pleť. Zvažte dietu s nízkým obsahem cukru, která dokáže udržet nízkou hladinu inzulínu, což umožňuje buňkám udržovat zdravou rovnováhu.

 

Vyhněte se kořeněným a kvašeným jídlům, soli, citrusovým plodům a hlavně, smaženým jídlům. Místo toho dávejte přednost nevýraznějším potravinám, jako je rýže, ovesné vločky a podobně

4. Vypoťte se! 

 Cvičte pravidelně. Běh, jogging a jóga prokrví vaše tělo a také urychlí očistný proces celého těla. Po cvičení si všimnete rozzářené tváře. Pokud bojujete s časem, zkuste alespoň svižnou procházku kolem bloku. 

 5. Kvalitní spánek

Snažte se každý den spát alespoň 8 hodin. Pokud se dostatečně nevyspíte, vaše pleť se unaví stejně jako vy, povadne a udělají se vám váčky. Dvakrát až třikrát týdně si také můžete na obličej nanést med, který vaši pleť přirozeně zklidní a ozdraví. Nezapomeňte si před spaním umýt a hydratovat obličej. Nanášejte hodně hydratačního krému a vyhýbejte se horké vodě, protože nadměrně vysušuje pokožku. 

6. Hodně pijte

 Pijte denně hodně vody, nejméně 8 sklenic, ne-li více. Jezte také ovoce a zeleninu, které mají vysoký obsah vody, například meloun, okurku, pomeranč, jahody, grapefruit a meloun. 

7.Akné

 Třikrát denně si umyjte obličej teplou vodou a krouživými pohyby jemně masírujte obličej. Velmi dobře fungují také obličejové zábaly. Po vyčištění pleť důkladně osušte. Nevymačkávejte ani nevypichujte pupínky, protože to může vést k většímu otoku, zarudnutí, a dokonce k jizvení.  Používejte kvalitní peelingy, které vyživují pokožku a pomáhají jí lépe dýchat. 

8. Dýchejte

Už jen správné dýchání vás může zbavit skvrn a pupínků. Pomáhá uvolňovat nahromaděný stres.

9. Beauty Day

Pravidelně se věnujte péči o pleť. Nezapomínejte se hýčkat. Jemná masáž obličeje pomocí olejů udělá zázraky. V závislosti na typu vaší pleti zvolte nejvhodnější olej který pomůže získat zářivou pleť. A ještě lépe – zapněte si uklidňující hudbu. Po 20 minutách budete mít nejen krásnou pleť ale také budete uvolněná.

10. Zdravé návyky

Udělejte si čas sama na sebe a snažte se co nejvíce vyhýbat stresu. Stres způsobuje, že vaše tělo produkuje kortizol a další hormony, díky nimž se pleť více mastí. Cvičte techniky zvládání stresu, jako jsou dechová cvičení, jóga a meditace. Čím více meditujete, tím více záříte. 

Osvojte si zdravý životní styl a zdravé postupy, abyste získali krásnou pleť, o které jste vždy snili. Dbejte na to, abyste to s těmito přírodními prostředky nepřeháněli, jinak si můžete ještě více poškodit pleť. Ujistěte se, že se správně stravujete, a pečujte o sebe. Je známo, že zdravá strava dělá s vaší pletí také zázraky, takže nikdy nevylučujte sezónní ovoce, zeleninu a ořechy.