Dopřejte Vaši pokožce na léto optimální péči. Vyzkoušet můžete například jednu ze žhavých novinek od značky Larens – Tekutý barvící BB Cream.

Získejte rovnoměrně zářivou pleť pro celý den, hydratujte ji a zároveň bojujte proti vráskám po celý den. Novinka od Larens obsahuje hned 20 aktivních složek, jejichž kombinace poskytuje Vaší pokožce nezaměnitelný pečujcí efekt.

  • vyrovnává barevný tón a osvěžuje
  • zlepšuje vzhled pokožky přirozeným způsobem, aniž by ji zatěžoval
  • perfektní pro jemný make-up
  • hydratuje, revitalizuje a vyživuje pokožku
  • zmírňuje podráždění, díky němu je méně viditelné
  • více než 94% složek v BB Creamu jsou látky pocházející z přírody
  • obsahuje přírodní UV filtry
  • umožňuje pokožce dýchat, nezanáší póry

 

Larens Colour je víc než občejný make-up. Jedná se o dobře harmonizovaný vztah péče a kvality dekorační kosmetiky Larens. Je to kombinace, které můžete věřt. Společnost Larens se zaměřila na make-up, který zvýrazní krásu ženy a reaguje na potřeby její pleti. Pro krémy BB vbírájí z více než dvaceti aktivních složek přírodního původu, které hydratují, liftingují, regenerují, chrání a dokonce mají antibakteriální, zklidňující a protiotokové účinky. Mnohé z nich jsou naprosto jedinečné, jako například originální Liposomal Collagen Complex, zlatá řasa, výtažek z mořské levandule nebo jasmínového květu.

Larens Colour BB Cream umožňuje pokožce dýchat, aniž by ji přetížila až 94% složek Larens Color BB Cream je přírodního původu.

Larens Color zvýrazňuje, nikoli zakrývá, krásu ženy. Kombinuje výhody trvanlivosti, dokonalé pigmentace a skvělých krycích vlastností bez efektu masky.

Až 94% složek Larens Colour BB Cream pochází z přírody a při sestavování receptur kosmetiky jsme se společnost Larens vyhýbá toxickým emulgátorům a rozpouštědlům, konzervačním látkám, alergenům, umělým filtrům, derivátům amoniaku, alkoholům, které dráždí pokožku, hliníku, PEG-ům, mikroplastům a nylonu, parabenům a PVP.

Podívejte se i na další produkty značky JUST/NAHRIN – prolistujte si nový online katalog zde 

V katalogu a stejně tak i na zde webu uvádíme základní informace produktech ve stálé nabídce. Na webu v sekci Produkty však najdete navíc INCI kosmetických produktů a úplné složení produktů Nahrin.