Dbejte na svou krásu

Základní kosmetická péče

Ceník platný od 1.2.2022

 

370,-  

Pro mladou a problematickou pleť

Připravíme Vaši pleť ke kosmetickému ošetření, obsahuje kosmetickou proceduru „hluboké čištění pleti“ po kterém je aplikována  zklidňující pleťová maska.

 

 

650,-   

Základní ošetření pro všechny druhy pleti

Jemné odstranění make-upu , lehké čištění pleti, aplikace séra, masáž obličeje a dekoltu, maska. Ošetření je přizpůsobeno konkrétním potřebám pleti v závislosti na stav a typ pokožky.

 

Dbejte na svou krásu

Intenzivní kosmetická péče

 

1300,-

Jehličková mezoterapie

Vysoce účinná a šetrná metoda omlazení pokožky obličeje. Redukuje vrásky, kožní nesrovnalosti, hydratuje, regeneruje, rozjasňuje a vypíná kůži. Vhodné pro klienty od 30 let, kteří odmítají ošetření botoxem.

 

 

650,-

Deep face peeling

Chemický povrchový peeling s přírodními peptidy sjednocuje barvu pleti, redukuje drobné vrásky, zmírňuje příznaky akné, zužuje kožní póry a celkově zlepšuje stav pokožky

 

 

1100,-

Kolagenové ošetření

Protivráskové účinky založené na receptuře Biopeptit Complex a Nutrivi vodě. Komplex přírodních peptidů, kolagen, křemík, vitamin C, hloubková revitalizace, vyhlazení a zjemnění pleti s okamžitým liftingovým účinkem.

 

 

500,-  

Liftingové ošetření

Liftingové ošetření Vaší pleti je velmi účinné a docílí rychlého vypnutí unavené pleti. Ideální procedura pro Vaši pleť. 

 

 

2100,-

Biostimulační laser – terapie (10 ošetření)

Principem biostimulačního laseru je selektivní stimulace buněk. Urychluje zapracování kosmetických látek do kůže, zlepšuje a regeneruje pleť. Napomáhá hojení ran, jizev, popálenin, akné, oparů, stimuluje růst vlasů.

 

220,- 

Biostimulační laser – terapie

Principem biostimulačního laseru je selektivní stimulace buněk. Urychluje zapracování kosmetických látek do kůže, zlepšuje a regeneruje pleť. Napomáhá hojení ran, jizev, popálenin, akné, oparů, stimuluje růst vlasů.

 

Dbejte na svou krásu

Speciální kosmetická péče

 

od 50,-

Depilace

Odstranění viditelné části chloupků – cena závisí na rozsahu kosmetického ošetření

 

 

160,- 

Parafínový zábal rukou s masáží

Termoterapie v oblasti kosmetiky. Parafín prohřívá a prokrvuje tkáň a vede k regeneraci pokožky. Odbourává napětí svalů a kloubů.

 

 

170,- 

Barvení řas a obočí s úpravou

Úprava obočí do Vámi požadovaného tvaru a následné nabarvení profesionálními barvami obočí i řas pro Vaši maximální spokojenost.

 

100,- 

Barvení obočí s úpravou

Úprava Vašeho obočí do požadovaného tvaru a nabarvení Vašeho obočí. Lze provést samostatně nebo v kombinaci s barvením Vašich řas.

 

40,-  

Depilace horního rtu

Samostatná depilace horního rtu pomocí studeného vosku nebo pinzety. Bezpečné a bezbolestné odstranění chloupků z jemné pokožky nad horním rtem.

 

70,-  

Depilace obličeje

Depilace obličeje pomocí teplého nebo studeného vosku případně pinzety. Bezečné a bezpolestné odstranění chloupků z Vašeho obličeje.